#139Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 45/55 -
#111M.J. Hummel
Een beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#171
#262
Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
A silver plated coffee and tea set on tray. The tray is marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 60/90 -
#87
Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#288
Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40/60 -
#289
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40/60 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#61
Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35