Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.
Gucci

A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
Dim. H. 16 x 37 cm
SKU: 1712240067.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Gucci

  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #670
    Gamages London

    “Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631

    Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.

    A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #146

    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #362
    HJP Henreot

    Studie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.

    Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143
    Henry Etienne Dumaige
    Period: 1830-1888

    “Francois Rabelais”. Een brons gepatineerd beeld, vooraan getiteld, onderaan gesigneerd en met stempel gieterij.

    "Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.

    A Pierrot with poodle, bronze statue after Barye.
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00