Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.
Gucci

A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
Dim. H. 16 x 37 cm
SKU: 1712240067.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Gucci

  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    en lot van 3 divers etnische draagtasjes, bestaande uit 2 Zuid-Amerikaanse coca tasjes en een Perzische zout tas.

    a lot of 3 various ethnic carry bags, including 2 South American coca bags and a Persian salt bag.
    Dim. 50 x 39 & 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #354

    Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.

    A set of three Buddhas, one made of wood and two in turquoise.
    Dim. 5, 4 & 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #139
    John Califano
    Period: 1864 - 1924

    “Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.

    "Sheep in Moonlight", a painting, oil on canvas (cut out and re-draped), signed John Califano.
    Dim. 35 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #56

    Een set van 2 krantenrekjes van mahoniehout met vier compartimenten en twee laden.

    A set of 2 mahogany newspaper racks with four compartments and two drawers.
    Dim. 53 x 49.5 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #629
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00