Other lots by Gucci
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#433en lot van 3 divers etnische draagtasjes, bestaande uit 2 Zuid-Amerikaanse coca tasjes en een Perzische zout tas.
a lot of 3 various ethnic carry bags, including 2 South American coca bags and a Persian salt bag.No longer availableDim. 50 x 39 & 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 180 -
#402Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.
A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.No longer availableDim. Ø44cm(spieg) - Ø90cmEstimate: € 80 / 120 -
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
A set of 2 mahogany newspaper racks with four compartments and two drawers.No longer availableDim. 53 x 49.5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103“Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.
"Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#587Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.
An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150