Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.
Gucci

A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
Dim. H. 16 x 37 cm
SKU: 1712240067.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Gucci

  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #322

    Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

    A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
    Dim. 11,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #508
    Royal Dux

    “Afternoon Tea”. Een meerkleurig porseleinen groep, onderaan gemerkt. Barstje vooraan de onderzijde.

    "Afternoon Tea." A multi-colored porcelain group, marked at the bottom. Small crack at the front bottom.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #338

    Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.

    An old yellow copper table lamp with 3 light points.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #383

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.

    A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.
    Dim. h25(vaas)xØ22cm(kom)
    Estimate: € 50 / 80
  • #256

    Een massief eikenhouten commode met 5 laden.

    A solid oak chest of drawers with 5 drawers.
    Dim. 114 x 139 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #540
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #94
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.

    "Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00