#661Een antieke messing compound drum microscoop of veldmicroscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.
An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century.No longer availableDim. 5,5 x 17 x 6,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and cognac colored diamonds with a total weight of approximately 3.20 ct.No longer availableDim. 15,80 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#283Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes.No longer availableDim. h 23 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#323Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
"Grandma and Grandpa", a set of 2 paintings of a couple, oil on canvas in gilded frame, signedNo longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#92Barbazza“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150