#394
Pools icoon met signatuur ‘J Grodek’ gedateerd 1912. Met voorstelling van de Heilige Martelaren St. Samon, St. Gurias en St. Abibus.
Place a bid ›Dim. 18 x 14 cm -
#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
#78
#169
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
#417
#130
#76
Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitoneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
#491
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
#97Märklin
Place a bid ›Estimate: € 120/180