Similar lots by type
-
#331Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#47Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
Pendule en marbre noir. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 80 -
#183Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. Einde XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. Fin XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#267Een porseleinen wandvaas met een decor van bloemen. Italiaans werk.
Un vase mural en porcelaine. Oeuvre italienne.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#320Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237Royal CopenhagenSet van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Kleine restauratie.
Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.No longer availableOnline onlyDim. Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Jean MoisyPeriod: 1714 - 1782Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#338Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Quimper”. Een potloodschets.
”Quimper”. Une esquisse au crayon.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326Een lot van vijf borstels met houten handvatten.
Cinq brosses africaines aux manches en bois.No longer availableOnline onlyDim. l: +/- 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#35Val St. LambertEen grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.
Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 140 -
#128Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
”Clown”. Un relief en plâtre avec patine dorée. Sur huit exemplaires.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#413Twee verschillende koperen scheepslantaarns. De grootste gemerkt ‘Toplicht’, de andere ‘Rob, Moore & Neill’. Achterdeurtje van de grootste manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 43 cm

