#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
#83“Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.
#291Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
#617Een clown van meerkleurig Muranoglas. Duimpje manco.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43Een lot, bestaande uit een handgeschilderd miniatuur op paneel en een meerschuimen voorstelling van Christus met de rijksappel. Beide XIXe eeuw.
Un lot composé d'une miniature peinte à la main sur panneau et d'une représentation en écume de mer du Christ avec l'orbe. Tous deux du 19ème siècle.No longer availableDim. 8 x 6,5 & 10 x 7 cmEstimate: € 200 / 240 -
#389“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
#427“Liggend naakt”. Een ingekaderd kunstwerk in cloisonnétechniek. In doos.
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35 / 45