Een zwartgelakte kolompendule met messingen decor, en bloemenrozet als slinger. Laat 19e eeuw (sleutel onderaan).

A black lacquered column clock with brass decoration, and a flower rosette as a pendulum. Late 19th century (key at the bottom).
Dim. h 49,5 cm
SKU: 2503250163.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 60 / 80

  • #575
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3054, diesellocomotief, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3054, diesel locomotive, in its original packaging.
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    Een paar Chinese, polychrome tuinkrukjes op octogonale voet.

    A pair of Chinese, polychrome garden stools on octagonal base.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #68
    Capodimonte

    Een grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.

    A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37
    Aonian

    Een 19e eeuwse meerkleurig aardewerk tabakspot, gemerkt Aonian Reg. made in England.

    A 19th-century multicolored earthenware tobacco jar, marked Aonian Reg. made in England.
    Dim. h 13 x Ø 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #212

    Geslepen manshoge spiegel in verguld houten kader. Bovenaan gedecoreerd met rechtskijkend medaillon.

    Cut-glass floor-length mirror in gilded wooden frame. Decorated at the top with right-facing medallion.
    Dim. H 218, B 63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473
    Jamie Young Co

    “Pablo Short”. Aardewerken vaas met abstract decor.

    "Pablo Short". Earthenware vase with abstract decoration.
    Dim. 72 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    ‘Gemstone Globe’ Een kleine blauwe wereldbol met inlegwerk van half-edelstenen.

    'Gemstone Globe' A small blue globe with inlaid semi-precious stones.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483
    Märklin

    Märklin modeltrein accessoires. 9 doosjes met sporen, 12 wagons en 2 transfo’s.

    Märklin model train accessories. 9 boxes of tracks, 12 wagons, and 2 transformers.
    Estimate: € 50 / 80
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Tafellamp in de stijl van Tiffany. Getorste zuilvoet met libellen in de kap.

    Table lamp in the style of Tiffany. Twisted column base with dragonflies in the shade.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    ‘Marché de Furnes’. Tekening in gemende techniek, aquarel en gewassen inkt. Getekend Van Gucht. Toegevoegd; ‘Paris’, roman geschreven door Alfred Leroy en geillustreerd door José Van Gucht

    'Marché de Furnes'. Drawing in mixed media, watercolor, and washed ink. Signed by Van Gucht. Added; 'Paris', novel written by Alfred Leroy and illustrated by José Van Gucht.
    Dim. 50/67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82

    Decoratief paneel voor een huwelijksgebeuren, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.

    Decorative panel for a wedding event, fully sculpted in a baroque style. Mid-20th century.
    Dim. 120 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00