#568Luppens & Co. BruxellesEen bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam. Gemerkt; Luppens & Co.
#477Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.
#440Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#341Eenvoudige buks met percussieslot. Te reviseren.
#421Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
#55Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
#275Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.
A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.No longer availableDim. 47 x 114 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518Een karaf en veertien diverse champagneglazen van ongekleurd kristal.
#447Oud Boeddhabeeld van metaal.
#28Steiff, GermanyZes pluche knuffels, één aap, één kikker, één krokodil, één nijlpaard en twee neushoorns,op de aap na allen gemerkt Steiff.
Six plush cuddly toys, one monkey, one frog, one crocodile, one hippopotamus, and two rhinoceroses, all marked Steiff except for the monkey.No longer availableDim. l 32 cmEstimate: € 75 / 100 -
#304Constant De BusscherePeriod: 1876-1951“Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.
"Three farm horses", an etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 53 x 69 cmEstimate: € 40 / 60