Other lots in this auction
-
#322Roland AltmannSchilderij acryl op doek. Abstracte compositie met geometrische vormen door Roland Altmann, 1992. Titel en naam op de rugzijde.
Painting acrylic on canvas. Abstract composition with geometric shapes by Roland Altmann, 1992. Title and name on the reverse side.No longer availableDim. 100/100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 900 / 1000 -
#498Een massieve gesculpteerd en verguld houten Boeddha beeld. Zuid Oost Aziatisch, schade aan het linkerhand.
A solid sculpted and gilded wooden Buddha statue. Southeast Asian, damage to the left hand.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103Een gebeeldhouwd eikenhouten koffertje in Bretoense stijl. Rondom versierd met rozetten en bovenaan met een mannenprofiel in een ruit. Omstreeks 1900.
A sculpted oak chest in Breton style. Decorated with rosettes and a man's profile in a diamond shape on top. Circa 1900.No longer availableDim. 13 x 37.5 x 23.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Omega De Ville AutomaticEen 18 kt geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Met inscriptie 25 jaar KBC. In originele doos.
An 18 kt yellow gold men's watch with leather strap. Engraved with "25 years KBC". In original box.No longer availableDim. ruto: 32,70 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#284Guillaume Liat“Vita et Mors”, een lithografie gesigneerd buiten de plaat ‘Guillaume Liat’ en genummerd 12. Aanleiding tot Winnend kleurenontwerp in een wedstrijd uitgeschreven n.a.v. Antwerpen Culturele Hoofdstad 1993.
"Vita et Mors", a lithograph signed outside the plate 'Guillaume Liat' and numbered 122/300.No longer availableDim. 49.5 x 49.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.
A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.No longer availableDim. 88 x 53 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Een Chinese porseleinen appeltheepot met een famille rose decor op een celadon achtergrond. Metalen hengsels. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain apple-shaped teapot with famille rose decoration on a celadon background. Metal handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167Rik LauwensEen gesculpteerd houten beeld van een belezen persoon, gesigneerd Rik Lauwens en gedateerd 14 - 12 - 1980.
A wooden sculpture of a well-read person, signed by Rik Lauwens and dated 14 - 12 - 1980.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Boszicht", a painting, oil on canvas in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#54Francis CristauxPeriod: 1956 - ....“Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.
"Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale smaragd van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.35 ct. and a central emerald of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 550 / 650

