Similar lots by type
-
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#732
Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180 / 240 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250
Other lots in this auction
-
#686
Paar nachtkastjes in Louis-Philippestijl met voluutpoten en met een lade in de gordel.
Paire de tables de chevet de style Louis-Philippe aux pieds volutes et à u tiroir en ceinture.Dim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493
“Van Gogh”. Louis Hautecoeur. Ed. Les documents d’art. Frankrijk, 1946.
Louis Hautecoeur. “Van Gogh”. Ed. Les Documents d’Art. France 1946.Estimate: € 24 / 30 -
#567
Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150 / 200 -
#269Jarern
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.Dim. 68 x 127 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217
Een lot geblazen en geslepen kristal, bestaande uit een vide-poche in de vorm van een zwaan in de stijl van Murano, een gestileerde hagedis van Val St. Lambert en een blauwe pique-fleur.
Lot de cristaux soufflés et taillés comprenant un vide poche en forme de cygne dans le style de Murano, un lézard de Val St-Lambert et un pique-fleurs bleu.Estimate: € 50 / 80 -
#243
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd notenhout. XIXde eeuw.
Chaise dagobert en noyer richement sculpté. XIXe siècle.Dim. H 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41
Een paar kleine bulldogs van brons met zwart patina. Mogelijk Wenen XIXde eeuw. Oorspronkelijk aan elkaar gelast.
Paire de petits bouledogues en bronze à patine noire. Possible Vienne XIXe siècle. Soudure détachée.Dim. L. 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#645C. Mahillon, Bruxelles
Een tuba van metaal, gemerkt en met het Belgische wapenschild in kleur.
Tuba en métal avec marque et arme belge en couleurs.Dim. H. 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662
Sokkeltje van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Op de vier poten zittende personages in reliëf.
Socle en chêne sculpté de style gothique. Quatre pieds ornés de personnages assis en relief.Dim. H. 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529
Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65
Twee 18 karaats geel gouden te herstellen schakelarmbandjes.
Deux bracelets à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.Dim. 8,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50 / 80