#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
#135Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60