#39“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#40Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.
#166Een zilveren armband met dolfijnen.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#254Nast à ParisEen porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.
Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#174“Compositie in reliëf”.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240