#383
No longer available -
#164
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. MS à LS
No longer available -
#66
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Chambolle-Musigny A.C. Héritiers Forrest, La Chapelle de Guinchay
1959 aantal: 1 Bt. 6 cmBeaune 1e Cru Clos des Mouches A.C. Chanson Père & Fils, Beaune
1972 aantal: 3 Bt. 8 cm, etiketten zwaar beschadigdBourgogne Rouge A.C. Dom. St-Arroman Pierre, St-Denis de Vaux
1979 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#121
Ch Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. TS à MS
No longer available -
#247
No longer available -
#113
Dom. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.D. K. 1971 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#84
Lot wijn
aantal: 12 Bt. Castello di Uzzano D.O.C. Chianti Classico
M.C. 1979 aantal: 2 Bt. Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Erta e China I.G.T. Rosso di Toscana Masi, Rufina M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Tinta Caiada Vinho Regional Alentejano João Portugal Ramos M.O. 2001 aantal: 2 Bt. Penédes Reserva Martì D.O. Albet i Noya, Subirats M.O. 1996 aantal: 2 Bt. Manso de Velasco Viejas Viñas Curico Miguel Torre(..)
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#289
No longer available -
#313
No longer available -
#407
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#336