#352
Nuits-St-Georges Les Terrasses des Vallerots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. D. 2007 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#404
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#244
No longer available -
#154
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#365
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#324
No longer available -
#70
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Suchots A.C. René Cacheux-Blée, Vosne M.P.
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Emile Chandesais, Fontaines
1962 aantal: 1 Bt. Aloxe-Corton A.C. Gratadour, Beaune
1971 aantal: 1 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Moillard, Nuits M.O. 1971 aantal: 1 Bt. Aloxe-Corton A.C. Dom. des Terres Vineuses, Corgoloin M.O. 1976 aantal: 2 Bt. Savigny-les-Beaune A.C. Octave Crémieux M.O. 1976 aantal: 1 Bt. Pommard 1e Cru Rugiens(..)
No longer available -
#284
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#351
Nuits-St-Georges Les Hauts Pruliers A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. O.D. 2007 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#270
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#50
Lot rode bordeaux
aantal: 7 Bt. Clos des Moines A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1998 aantal: 1 Bt. Ch. Saint-Aubin A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1994 aantal: 1 Bt. Ch. Haut Pezat A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1994 aantal: 1 Bt. Prieur des Jacobins A.C. Saint-Emilion grand cru
M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Ch. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 2 Bt. L’Oratoire de Chasse-Spleen A.C. Moulis
M.P. 2008 aantal: 1 Bt.