Other lots in this auction
-
#107Märklin 3051
Een serie 1200 elektrische locomotief van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO. Omschakelrelais defect. (Rijdt in 1 richting)
Une locomotive électrique de classe 1200 des chemins de fer néerlandais à l'échelle HO. Relais de commutation défectueux. (Fonctionne dans 1 sens)No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#51
Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#294
Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#1
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/25 -
#111Märklin 3021
Een BR 220 diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Omschakelrelais defect. (Rijdt in 1 richting)
Une locomotive diesel BR 220 des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Relais de commutation défectueux. (Fonctionne dans 1 sens)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#211Morris, Goscinny e.a.
“Lucky Luke”. 53 franstalige albums. Ed. Dupuis (soft cover, slijtagesporen), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, zeer goede staat, slijtage). 27 albums. Evenals Lucky Luke Special 10 (vier verhalen). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, goede staat) en “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, zeer goede staat).
“Lucky Luke”. 53 albums. Ed. Dupuis (soft cover, usures), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, très bon état, usures). 27 albums. Ainsi que Lucky Luke Special 10 (quatre histoires). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, bon état) et “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, très bon état).No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 50/60 -
#228
Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#31
Een kleurloos glazen karaf met moderne metalen stop. Bijgevoegd een hoog glazen designglas.
Une carafe en verre incolore avec un bouchon en métal moderne. Attaché un grand verre design en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 36 & 32 cmEstimate: € 20/25 -
#158Hornby by Meccano
Een groot aantal oude metalen sporen met bijpassende trein met zeven wagons. Gebruikssporen.
Un grand nombre de vieilles voies métalliques avec un train correspondant à sept wagons. Signes d'utilisation.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 60/80 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30