#612“Portret”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1996.
#207BertauxEen beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
#481Een wandelstok van been met Chinese figuren gegraveerd.
A walking stick in bone engraved with Chinese figures.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#269Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
#488Een gifgroene koersfiets, Gazelle Vuelta, maat 56, 24 versnellingen.
A Steiff 420825, black Mohair Teddy Bear, 1907 Replica. Limited edition No. 00934 / 3000, with certificate.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#373Een dolk met een hoorn als handvat.
#264René VandervoodtPeriod: 1898-1978“Gevelzicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75