#674Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#253“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354“Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.
"The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.No longer availableDim. 29 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60