‘Engelse setter’, een tekening in rood krijt. Getekend; Leon Danchin.
Léon Danchin

‘Engelse setter’, een tekening in rood krijt. Getekend.

'English setter', a drawing in red chalk. Signed: Leon Danchin.
Dim. 25/39 cm
SKU: 2810250052.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 80 / 120

  • #504

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #519
    Paul Van Hoeydonck

    ‘The fallen astronaut’, Paul van Hoeydonck. Een getekende print van het kunstwerk op de maan. Niet ingekaderd.

    'The fallen astronaut', Paul van Hoeydonck. A signed print of the artwork on the moon. Not framed.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Jan De Cock

    ‘Zonder Titel’ (2013), een getekende offset print. Jan de Cock. Niet ingekaderd.

    'Untitled' (2013), a drawn offset print. Jan de Cock. Not framed.
    Dim. 50/70
    Estimate: € 80 / 120
  • #282

    ‘Landschap met gracht en knotwilgen’, gemengde techniek op papier. Draagt het monogram H B.

    'Landscape with canal and pollard willows', mixed media on paper. Signed with the monogram H B.
    Dim. 48/39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.

    'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.
    Dim. 42/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #572
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘Werkelijkheid en verbeelding’, een monochrome ets. Getekend; G. De Bruyne.

    'Reality and imagination', a monochrome etching. Signed; G. De Bruyne.
    Dim. 52/28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #392

    Een map met ontwerpschetsen en tekeningen, toegeschreven aan Jan Keustermans.

    A folder with design sketches and drawings attributed to Jan Keustermans.
    Dim. 57/37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #374
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from a model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 51/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Peter Van Dooren
    Period: 1973-

    ‘Typische figuratie’, abstracte compositie in viltstift op papier. Getekend met monogram; P. D.

    'Typical figuration', abstract composition in felt-tip on paper. Signed with monogram; P. D.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.

    'The Resentment of Signoor', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker, 1930. 1st state.
    Dim. 63/49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 49/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    André Buzin

    ‘Tafeleend’, gouache op papier. Getekend; A. Buzin. André Buzin is een Belgische tekenaar, illustrator en kunstschilder, voornamelijk bekend om zijn realistische afbeeldingen van fauna en flora. Zijn werk heeft nationale en internationale erkenning gekregen, vooral in de filatelistische wereld door zijn verschillende postzegelontwerpen.

    ‘Table duck’, gouache on paper. Signed; A. Buzin. André Buzin is a Belgian draftsman, illustrator, and painter, mainly known for his realistic depictions of fauna and flora. His work has received national and international recognition, particularly in the philatelic world due to his various stamp designs.
    Dim. 23/34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574

    ‘Cavaleristen’, een set van twee pentekeningen. Met als onderwerp; 19e eeuwse cavaleriesoldaten in galop. Draagt een handtekening.

    'Cavalrymen', a set of two ink drawings. Depicting 19th-century cavalry soldiers in full gallop. Signed by the artist.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #92
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets, niet getekend, met witte vlekjes op het papier.

    "The Cathedral of Rouen". Etching, unsigned, with white spots on the paper.
    Dim. 64/53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #199

    ‘Jonge vrouw naast de spiegel’, een aquarel. Getekend; H. Richir.

    "Young woman next to the mirror", a watercolor. Signed; H. Richir.
    Dim. 45/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Robbedoes

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #354
    A. Verschueren

    Een lot van vijf naakten, monochrome etsen. Getekend; A. Verschueren.

    A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Gerard Cox

    ‘Heidezicht met poel’, pasteltekening op papier. Getekend G. Cox.

    "Heath view with pool", pastel drawing on paper. Signed G. Cox.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #598

    Een kleine pendule, rood en goud gelakt in de stijl van Neuchatel. Met slinger en sleutel.

    A small clock, red and gold lacquered in the style of Neuchatel. With pendulum and key.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96

    Een nest of tables. Vier goudkleurige houten tafeltjes met een decor van bloemen. Vroeg 20ste eeuw.

    A nest of tables. Four gold-colored wooden tables with a floral motif. Early 20th century.
    Dim. H 63, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    Een set van 5 industriële hanglampen.

    A set of 5 industrial pendant lights.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #548

    Een moderne schemerlamp van zwart gelakt en verchroomd metaal. Verstelbaar. Jaren zeventig.

    A modern table lamp made of black lacquered and chromed metal. Adjustable. From the seventies.
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #138

    Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.

    A silver percolator, Art Deco marked A800, Amédée Cateland, Lyon France, weighing 1080 grams. 4 dents.
    Dim. h 18 cm 800‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #530

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with cabochon sapphires with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 2,56 gr
    Estimate: € 140 / 200
  • #222
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Ernest Van Dyckkaai, Antwerpen II”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 36/100 buiten de plaat.

    "Ernest Van Dyckkaai, Antwerp II". Engraving. Signed, titled, and numbered 36/100 outside the plate.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #341

    Eenvoudige buks met percussieslot. Te reviseren.

    Simple rifle with percussion lock. Needs to be revised.
    Dim. L. 97.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #568
    Luppens & Co. Bruxelles

    Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam. Gemerkt; Luppens & Co.

    A bronze table lamp with a glass candle holder in the shape of a flame. Marked; Luppens & Co.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00