#307Een set van zes zilveren borrelglaasjes. Duitse makelij, gemerkt 835/1000. Met een gezamenlijk gewicht van 130 gram.
#176Een spiegel met vergulde omlijsting.
#594Walter RentierPeriod: 1916-1978‘Bedrijvigheid in de haven’, olieverf op paneel. Getekend; Walter Rentier.
#154Een butlerspiegel met vergulde lijst.
#96Aldo TuraPeriod: 1909 - 1963Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.No longer availableDim. 75 x 84 x 40 cmEstimate: € 200 / 300