Similar lots by type
-
#558
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#541
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#583
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552
Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#549
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#539
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#569
Een buikvaas van Celadonporselein.
Un vase pansu en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 220 / 240 -
#488
Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350 / 450 -
#659
Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#359
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50 / 70 -
#176
Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500 / 2500 -
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 103 & 106 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554
Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533
“Man met mand”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au panier . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#591
Een lot van elf naamkaartjeshouders in de vorm van gesculpteerd ivoren vrouwenbustes op ebbenhouten sokkel. Afrikaans werk, pre 1947.
Un lot de onze porte-cartes en forme de bustes de femmes en ivoire sculpté sur un piédestal en ébène. Travail africain, avant 1947.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#624
Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.
Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#364
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.No longer availableDim. Ø: 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563
“Rokende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Smoking man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 50 -
#551
Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#357
Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.No longer availableDim. h: 31 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546
Een zittende stenen Boeddha.
Bouddha assis en pierre sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#243Christiaan Huygens
Een recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,51 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,51 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#429Geneviève ClaissePeriod: 1935 - 2018
“Geometrische compositie”. Een seriegrafie. Handtekening en aanduiding épreuve d’artiste buiten de plaat. Met droogstempel van Galerie-F, Kranenburg.
“Composition géométrique”. Une sérigraphie. Signature et indication épreuve d’artiste hors planche. Avec cachet en relief de la Galerie-F. Kranenburg.No longer availableDim. 64,5 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163
Een grote baardmankruik en een andere kruik van steengoed. Beide met stempel op de buik. XVIIIe eeuw.
Un grand pichet d'homme barbu et un autre pichet en grès. Tous deux avec cachet sur le ventre. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 42 & 38 cmEstimate: € 250 / 280 -
#164
“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#110
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#507
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#246
Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#33
Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 100 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#14
Een vintage barspiegel.
Miroir de bar vintage.No longer availableDim. 50 x 35 (met lijst)Estimate: € 35 / 40 -
#618
2 Afrikaanse bronzen beeldjes.
2 statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50