Other lots in this auction
-
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#61Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#46Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#38Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#119
Een lot van vijf stuks porselein en biscuit. Een groot en een klein trompe-l’oeil boek met wensen (Berger), een slapend meisje (Capodimonte), “Lore”, een meisje met bloemenmand (Goebel), een kleine coupe met twee arendskoppen.
Lot de cinq pièces en porcelaine et biscuit. Un grand et un petit livre en trompe-l'oeil avec des souhaits (Berger), une jeune fille endormie (Capodimonte), « Lore », une jeune fille au panier de fleurs (Goebel), une petite coupe à deux têtes d'aigle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/60 -
#76Goebel, Germany
“Jachtfazant”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij drie kleine en een grote. Onderaan gemerkt. Eén gelijmd aan de staart.
"Jachtfazant". Quatre figurines en biscuit multicolore, trois petites et une grande. Marquées en bas. Une collée à la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/60 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#24Goebel, Germany
“Frühlingslied”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 169. Onderaan gemerkt. Gaaf.
« Frühlingslied ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 169. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#25Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45