• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
Dim. h 30 cm
SKU: 1712240071.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 120

  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    “St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.

    "St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #410

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #619

    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    Een lot van 14 diverse etnische stukken textiel uit o.a. Nepal, Tibet, India, Kazachstan, etc. Bestaande uit zadeldoeken, tapijtjes, sjaals, wanddecoratie en een gordel.

    A lot of 14 diverse ethnic textiles from various origins including Nepal, Tibet, India, Kazakhstan, etc. Consisting of saddle cloths, rugs, scarves, wall decorations, and belts.
    Estimate: € 150 / 250
  • #608

    Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.

    A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #611

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken dubbel wijnkruikje met gesculpteerd vogelfiguurtje bovenaan. Peru. Enkele barstjes aanwezig.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic double wine jug with a sculpted bird figure on top. Peru. Some small cracks present.
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #43

    Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.

    An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.
    Dim. 21 x 11 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00