‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
Dim. h 30 cm
SKU: 1712240071.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 120

  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #187

    Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.

    A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    J. Dubois

    “Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.

    "Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.
    Dim. 45 x 60 cm x 2
    Estimate: € 80 / 120
  • #447
    Arnold Rivarossi

    Een lot vintage N schaal stoomlocomotieven, bestaande uit een Rivarossi Italy 2185 0-4-0 “Baltimore & Ohio”, in originele verpakking. En een Arnold-N 2261 “Union Pacific”, in originele verpakking.

    A lot of vintage N scale steam locomotives, including a Rivarossi Italy 2185 0-4-0 "Baltimore & Ohio" in its original packaging. Also an Arnold-N 2261 "Union Pacific" in its original packaging.
    Dim. 16 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    “ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.

    "The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.
    Estimate: € 200 / 300
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #306

    Een set van 2 vintage cognac-lederen clubzetels, dans son jus.

    A set of 2 vintage cognac leather club chairs, in their original condition.
    Dim. 77 x 69 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00