‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
Dim. h 30 cm
SKU: 1712240071.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 120

  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

    An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
    Estimate: € 35 / 45
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.

    A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.
    Dim. 22 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #239
    Floris Jespers

    “Bloemenstilleven met klaprozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with poppies." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #375

    Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #348
    David Winter

    Een lot van 7 handbeschilderde miniatuur huisjes, David Winter, Hampshire, Great Britain.

    A lot of 7 hand-painted miniature houses, David Winter, Hampshire, Great Britain.
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00