‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
Dim. h 30 cm
SKU: 1712240071.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 120

  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #595

    Een precolumbiaanse keramieken kruik met geometrisch patroon in het decor. Bovenaan enkele barstherstellingen.

    A pre-Columbian ceramic jar with a geometric pattern in the decoration. Some restored cracks at the top.
    Dim. 31 x Ø 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    "Jesus, St. John, and a lamb". Oil on canvas. Circa 1900.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #419

    Een aardewerken Nazca kruikje met precolumbiaans decor. Diverse herstellingen en manco’s.

    An earthenware Nazca small jar with Precolumbian decoration. Various repairs and losses present.
    Dim. 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    Charles Catteau Boch La Louvière

    Een porseleinen sierschotel met opschrift “A ses enfants prisonniers militaires politiques et deportes, 1940-1945”, gesigneerd Ch. Catteau en verso gemerkt.

    A porcelain decorative plate inscribed "To his children imprisoned as political and military deportees, 1940-1945", signed by Ch. Catteau and marked on the back.
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00