‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
Dim. h 30 cm
SKU: 1712240071.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 120

  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #572

    Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.

    A patinated walnut music stand with fine carving.
    Dim. 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910-2006

    “St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.

    "St. Carolus Tower, Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.
    Dim. 33 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een armband en een plaquette van gedreven zilver.

    A bracelet and a plaque of embossed silver.
    Dim. 99,90 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300
  • #199

    Een verguld houten trumeau met een gebeeldhouwde kuif.

    A Chinese porcelain tulip vase with blue and white decoration in three parts.
    Dim. 180 x 100 cm cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00