Other lots by Les Cordes
#112‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#134Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 30cmEstimate: € 60 / 80