Other lots by Les Cordes
#255
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#121
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 40/60 -
#82
Een Chinese gemberpot op voetstukje.
A Chinese ginger jar on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 39 cmEstimate: € 15/25 -
#172
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 220 x 125Estimate: € 40/50 -
#236
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H. 32 cmEstimate: € 35/45 -
#166Indo-Heriz
Een Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
An Oriental wool runner. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 155x85 cmEstimate: € 40/60 -
#113
#189
Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#51
#90
Een glazen haardscherm in gechromeerd metalen frame.
#136
Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
#262
Negen verschillende zilveren kettingen met twee hangers. 925 en 835‰.
Nine different silver chains with two pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 gEstimate: € 30/50