Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
José Chapellier
Period: °1946

“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

"Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
Dim. 60 x 35cm
SKU: 1712240492.
Categories: Beeld, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #492
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #522

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    No longer available
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665
    Emporio Armani

    Een polshorloge Emporio Armani AR0398 met een quartz uurwerk, chronograaf en datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM. Showroommodel, in originele verpakking.

    A wristwatch Emporio Armani AR0398 with a quartz movement, chronograph, and date display. Water resistance of 5ATM. Showroom model, in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Een verguld bronzen luchter met albasten coupe en 6 bloemvormige glazen blakers uit het begin van de vorige eeuw.

    A gilt bronze chandelier with an alabaster bowl and 6 flower-shaped glass candle holders from the beginning of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #226

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 fauteuils, gesculpteerd houtwerk en een bloemenstof.

    A small sitting room in Louis XV style consisting of a 2-seater sofa and 2 armchairs, wooden parts carved and floral fabric.
    No longer available
    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.

    A gilded bronze chandelier with 3 cherubs, rose wreath, 4 light points with rose-shaped glass sconces, one of which is missing.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    No longer available
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #162

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #178

    Een lot van 35 varia zilveren bestek, servetringen, schaaltje, taartschep, etc. Diverse keurmerken.

    A lot of 35 assorted silver cutlery, napkin rings, small dish, cake slice, etc. Various hallmarks.
    No longer available
    Dim. 1110g - 800‰ - 835‰
    Estimate: € 550 / 650
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    No longer available
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    No longer available
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #368

    “Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.

    "Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More