Similar lots by type
-
#701Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.
Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.
Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.Dim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 230 -
#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#407Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180 / 240 -
#498Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#427“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401Een bronzen beeldje van twee uilen op een tak.
Statuette en bronze représentant deux hiboux sur une branche.Dim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#617Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460 / 500 -
#637Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#435Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#12Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#433Een art deco groep in de vorm van twee bronzen vissen op en sokkel van groen marmer.
Groupe art déco présentant deux poissons en bronze sur un socle en marbre vert.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200 / 300 -
#248Rene“La frileuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Jean-Antoine Houdon.
“La Frileuse”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Jean-Antoine Houdon.Dim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 380 -
#543Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#53Couvreur“Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.
“Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.Dim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#421Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 40 -
#522Norbert AttardPeriod: Malta 1961“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#335Drie 18 karaats geel gouden ringen één bezet met citrine van ± 0,40 ct.
Trois bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de citrine pesant ± 0,40 ct.Dim. 12,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#155Rolex Oyster PerpetualEen dameshorloge van roestvrij staal en geel goud. Met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable et or jaune. Avec certificat.Estimate: € 800 / 1000 -
#455Wereldbol met personages van kunstvezel. Met ijzeren statief.
Globe aux personnages en fibre. Statif en fer.Dim. H 117 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.
Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.Estimate: € 150 / 200 -
#75“Napoleon III”. Een 18 karaats geel gouden munt.
“Napoléon III”. Pièce de monnaie en or jaune 18 ct. Pliée.Dim. 6,33 gEstimate: € 150 / 250 -
#340Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 1 sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.Dim. 4,53 gEstimate: € 380 / 450 -
#742LladroEen hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#358Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55 / 65

