Similar lots by type
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
Other lots in this auction
-
#373Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom. -
#520
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. -
#153
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#200
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.Place a bid ›Dim. 17,37 g -
#336
Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable. -
#683
Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939. -
#231
Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium. -
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom. -
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes. -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996
“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany. -
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99. -
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
A lot of 25 Suske & Wiske, 7 Jerom, and 7 Biggles comic strips. Various editions.Place a bid ›Estimate: € 50/75