#24“Baigneuse”. Litho naar Renoir. Gesigneerd en genummerd 10/100 buiten de plaat.
"Bather." Lithograph after Renoir. Signed and numbered 10/100 outside the plate.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#633Een professioneel toestel voor het maken/bewerken van juwelen.
#363Een lot van drie koperen beeldjes. Twee Boeddha’s en een tempeldanseres.
#234GoebelEen vintage porseleinen Madonna, gemerkt Goebel HM22. Periode 1935 - 1949.
#499‘Geometrische compositie’, aquarel in pasteltinten. Getekend; Max Bill, 1980.
#259Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964‘Herfststronken’, olieverf op doek. Getekend Pros. Bosteels.
#329Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘Boerderij’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Frans Hens.
#593Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#651Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.
#604“Hut aan het bergmeer met drogend wasgoed”, een aquarel op papier, niet gesigneerd.
"Hut by the mountain lake with drying laundry," watercolor on paper, unsigned.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 40 / 60