Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#345Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
#341Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#237Royal CopenhagenSet van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
#302Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
#47Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
#348Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#270Een lot oude obligaties van de “Compagnie des Chemins de Fer Katanga-Dilolo-Léopoldville.
Un lot d’anciennes obligations.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#130“Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.
”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.No longer availableOnline onlyDim. H. 67 cmEstimate: € 150 / 200