Similar lots by type
-
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#599
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#144Paul Wante
“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#394
Een paar kleine marines, olieverf op paneel.
Quelques petits marines, huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#589
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#224
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#574Brebels
“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#464
“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600/700 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#487
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#349André Laurent
“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.
“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.No longer availableDim. 35 x 43,5 cmEstimate: € 60/100 -
#146
Een ovale uittrekbare tafel, twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. . Alles met glazen beschermbladen. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une table ovale à rallonge, deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. . Le tout avec des plateaux en verre protecteur. Epoque Art Déco. attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 77 x 220 cmEstimate: € 200/250 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,59 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 700/800 -
#653
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit schaaltjes, kommen, kandelaars, vazen, enz. XVIIe, XIXe en XXe eeuw.
Un lot d'étain varié, composé de plats, bols, bougeoirs, vases, etc. XVIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#626Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80/100 -
#21
‘Albert I en een Pruisische soldaat.’ Porseleinen beeldjes. Soldaat gemerkt.
Albert Ier et un soldat prussien. Figurines en porcelaine. Soldat marqué.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/80 -
#253
Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130/150 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#704
Een Italiaans messingen bijzetstoeltje, bekleed met rood fluweel.
Une chaise d'appoint italienne en laiton, recouverte de velours rouge.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#383
Een lot van zes stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor, waaronder een kleine nijlpaardtand met voorstelling van O.L.V.
Lot de six pièces en ivoire africain sculpté, dont une petite dent d'hippopotame représentant Sainte MarieNo longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 120/200 -
#339
Een lot grafische werken; allen gesigneerd buiten de plaat:- Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm)- Van Beurden - “Begijnhof”’ (22 x 18 cm)- Stokbroeckx - “Kempische hoeves”. 30/100 (11 x 13 cm)- Daniel Winkelman - “Portaal Lange Klarenstraat 22” 139/250. (24 x 21 cm)- André Goezu - “Vrouw met L’. 170/200. (20 x 14,5 cm)
Beaucoup d'œuvres graphiques; toutes signées hors de la plaque : - Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm) - Van Beurden - Begijnhof' (22 x 18 cm) - Stokbroeckx - Kempische hoeves 30/100 (11 x 13 cm) - Daniel Winkelman - Portaal Lange Klarenstraat 22 139/250 (24 x 21 cm) - André Goezu - Femme avec L' 170/200 (20 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 50/80