Other lots by De Cooremeter
-
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#519Theo De Cooremeter
“De kunstenaar en zijn observatie”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.
“L’artiste et son observation”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/5 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#149Theo De Cooremeter
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908
“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200 -
#719G. Wagener
“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#794Jos Stockbroeckx
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#759Ch. Vermaillen (?)
“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#269Hans Kitslaar
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160/180 -
#229An Van Lierde
“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921
“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#779
“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/110 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#365Rob. Lombaerts
“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80/120 -
#394De Backer
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs’. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#789J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#681
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#562
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableDim. 8 x 20 cmEstimate: € 150/160 -
#647
Een punchbowl met onderschotel van kleurloos geslepen kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et présentoir en cristal taillé incolore. Sans louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#793
Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#161Gucci
Een stoffen handtas. Gemerkt en met bewaarzak.
Sac à main en tissu. Avec marque et pochette de conservation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#841
Vier armstoelen van gesculpteerd beukenhout met een beige lederen bekleding.
Quatre fauteuils en hêtre sculpté recouverts de cuir beige.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#334F. Rainberger
“Vergadering bij de kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Réunion chez le cardinal”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#476
Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#514
“Personage bij Afrikaanse lemen huisjes”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Personnage à côté de bâtiments africains”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Een lot fantasiejuwelen allerlei we voegen er halssnoeren met verschillende kleuren parels en half edelstenen aan toe.
Lot de bijoux de fantaisie divers, ainsi que des colliers de perles de différentes couleurs et de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150