Similar lots by type
-
#30
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 10/15 -
#107
Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/60 -
#31
Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#24
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#170
Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 17 x 31 cmEstimate: € 60/100 -
#103
Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Tête d’homme en plâtre patinée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#165
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#117
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
Plat à gâteaux en verre et cloche (petit éclat).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cmEstimate: € 10/20 -
#156
Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#50Vermin
“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 47 xEstimate: € 40/50 -
#176
“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 100/140 -
#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 30/35 -
#84
“De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.
De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#119
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#23
Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.
Coupe à fruits ajourée en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#5
Een houten schoenpoetsbakje en een lange schaal.
Bac de cordonnier en bois et plateau allongé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 25 & 52 cmEstimate: € 25/35 -
#154
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#149
Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)
Lot de cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/60