#97Saedeleer“Gaasbeek”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Gaasbeek". Charcoal on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.
"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Portret ten halve lijve. Olieverf op paneel, niet getekend.
Half-length portrait. Oil on panel, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#235Charles Melikoff“Bloemenvaas“. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower vase". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 30 cm -
#52“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Jan Quintens‘Hoeve’. Aquarel in herfsttonen, getekend; J. Quintens. ‘82.
#67J. Van Riet“Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.
#43E. Haagemans“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.
"Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.No longer availableOnline onlyDim. 28.5 x 39.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Landschap met huizen en bomenrij. Olieverf op paneel, getekend A. V. Osselaer.
Landscape with houses and row of trees. Oil on panel, signed A. V. Osselaer.No longer availableOnline onlyDim. 36.5/47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#255‘Stormweer boven de heide’, olieverf op doek. Medio 1900. Niet getekend, beetje schade aan de verflaag.
'Stormy Weather above the Heath', oil on canvas. Circa 1900. Not signed, some damage to the paint layer.No longer availableOnline onlyDim. 40/27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86Tony Agostini“Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.
"Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 60