Other lots by TK-23; TK-24; TK-25 & TK-26
#2
Een lot van twaalf slingers witte kerstverlichting met 50 lampjes en drie slingers met 20 lampjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 5 / 10 -
#68Dinky Toys 883
“Char AMX bruggenlegger”. Een modelvoertuig. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#290Walthers 932-5352
Een Jordan spreader voor spoortype HO. Machine gebruikt voor het verspreiden van grind of het ruimen van sneeuw. Als bouwpakket. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#163Proto 2OO series 31520; 31519; 31514 & 31513
Zes noodhopperwagons uit oorlogstijd als bouwpakketten. Spoortype HO. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#63Busch 5994 & 5997
Twee sets met telkens drie modelauto’s op schaal HO:- VW Kever ‘50.- Mercedes 300 Sl ‘54.- Citroën DS 19 ‘55.- Cadillac sedan ‘52.- Chevrolet Corvette ‘56.- Chevrolet Bel Air sedan ‘57.In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#92Hasegawa 32
“Mörser kanon ‘Karl’ op spoorwagon”. Een bouwpakket op schaal 1/72. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#41Bemo 1301
Een startersset, bestaande uit een diesellocomotief met vier verschillende goederenwagons van de Duitse spoorwegen en rails. Spoortype HO-m. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#332
Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#199Roco 44820 & 44824
Drie passagierswagons 3de klasse van de Duitse spoorwegen. Schaal HO. In originele dozen.
#270Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#208Roco 47276; 47346 & 47347
Drie verschillende gesloten goederenwagons van de NMBS voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#316Dinky Toys 252
“Bedford vuilniswagen.” Een modelvoertuig. Zeer goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 30