#166Revell 03017
“Leopard 1 A1A1 - A1A4”. Een bouwpakket op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 15/20 -
#178Rivarossi 2716; 2717; 2718; 2732 & 2743
Een lot passagierswagons van Santa Fe, bestaande uit postwagon, een Pullman wagon, een Caféwagon, een restauratiewagen en een personenwagon. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 15/20 -
#269Trix 23967
#209Roco 62460
Een elektrische locomotief van de NMBS (2024) voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Estimate: € 50/60 -
#89Fleischmann 5730; 5263 & 5262
Drie verschillende goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 15/20 -
#113Life-like Trains Proto 2000 Series 21644
Een Amerikaanse GP9 diesellocomotief phase III van Pennsylvania Railroad voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/60 -
#144Monogram Snap Tite 1602
Een Big Boy stoomlocomotief van Duluth, Missabe & Iron Range als bouwpakket op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 50/60 -
#294Woodlan Scenics TK-26
“Two big old trees”. Vier modelbouwsets met telkens twee metalen bomen. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 10/15 -
#315Dinky Toys 401
“Coventry Climax fork lift truck.” Een modelvoertuig. Zeer goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#175Rivarossi 2644; 2645; 2647; 2648 & 2729
Vijf wagons van de New Jersey Central ‘Blue Comet’. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 15/20 -
#125Lima 309171 & 309246
Drie teakhouten eersteklasserijtuigen en een slaapwagen van de Australische spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 15/20 -
#88Fleischmann 5390; 5263 & 5262
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20