Similar lots by type
-
#63Capodimonte
“Moeder en kind”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
"Mère et l'enfant". Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#67
Een Italiaans aardewerken pennenhouder in de vorm van een vrouw met kruik bij drie waterputten. Eén scheurtje (bakfout).
Un porte-plume en faïence italienne en forme de femme avec une cruche à trois puits. Une fissure (erreur de cuisson).No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#55Goebel, Germany
“Ich war’s nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 626. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1992/93.
"Ich war’s nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 626. Édition exclusive MI Hummel Club 1992/93.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56Goebel, Germany
“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Goebel, West-Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1989/90. Gaaf.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1989/90. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#78
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#40Goebel, Germany
“Er liebt mich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 380. Speciale editie Goebel collector’s Club no.5. 1972.
"Er liebt mich." Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 380. Édition spéciale Goebel collector's Club n°5. 1972.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40