#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20/30 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
#63Capodimonte
#67
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
#68
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60/80
#49Anri, Italy
#103Goebel, Germany
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
#66
Deux chiens en porcelaine multicolore et dorée. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 25/35 -
#50Goebel, Germany
#102Goebel, Germany
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
#88Maria Innocentia Hummel
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#113
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
#29Goebel, Germany
Een paard van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Gaaf.
Un cheval de biscuit multicolore. Marqué. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#84Goebel, Germany
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#117
“XVIIIe eeuws koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit. Zonder merken.
"Couple du XVIIIe siècle". Deux statuettes en biscuit multicolore. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60