#188
Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.
#39Tigra
“Tigra”. Een emaillen reclamebord met opschrift; “Tigra Filter Sigaretten”.
#383
Een majolica beeldje van een reisduif. Medio 1900.
A majolica statue of a carrier pigeon. Mid-1900s.No longer availableDim. 23,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#305
Een wandlamp in deels verguld smeedwerk met bloemen en bladeren, met nieuwe bedrading.
#692Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#141
#210
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#3Hutschenreuther Selb
Een lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.
#64Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965
“Zicht op Antwerpen, met kathedraal, vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#252
Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#314
“Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.
"Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.No longer availableDim. 21.5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217
“Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.
"Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.No longer availableDim. h 22 x l 36.5 x 12 cmEstimate: € 150 / 250