#313Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#269Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#255Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#56Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Bourgogne Pinot Noir A.C. Philippe de Bois d’Arnault, Meursault M.O. 2007 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Alain Jaume, Châteauneuf M.O. 1995 aantal: 1 bt
Dom. du Vieux Lazaret A.C. Jérôme Quiot, Carome M.D. 2014 aantal: 1 bt
Cuvée Laute
Les Vignerons de Roaix Séguret M.P.
aantal: 1 bt
Plan de Dieu A.P. Côtes du Rhône Villages Gabriel Meffre M.O. 2011 aantal: 1 bt
Merlot Couleurs du Sud Vin de Pays d’Oc Skalli M.O.(..)
No longer available -
#291Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#2Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Crémant d’Alsace Brut A.C. Joseph Gross, Wolxheim M.O.
aantal: 1 bt
Crémant Demi-Sec
Moet & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
Blanc Fumé de Pouilly A.C. Millot, Nevers M.O. 1973 aantal: 1 bt
Pouilly-Fumé A.C.
Seguin Père & Fils, Pouilly M.O. 1975 aantal: 4 bt
Vouvray Demi-Sec A.C.
Dom. Le Peu de la Moriette M.O. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#387Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#331Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt