“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
The Leonardo Collection

Online only
Dim. l: 27 cm
SKU: 2301220026.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #26

Other lots by The Leonardo Collection

  • #49
    The Leonardo Collection

    “Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. l: 25,5 cm
  • #48
    The Leonardo Collection

    “New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #47
    The Leonardo Collection

    “Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
  • #46
    The Leonardo Collection

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #21
    The Leonardo Collection

    “Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 32,5 cm
  • #44
    The Leonardo Collection

    “Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #43
    The Leonardo Collection

    “Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 20 cm
  • #42
    The Leonardo Collection

    “Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #38
    The Leonardo Collection

    “Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.

    Online only
    Dim. h: 38,5 cm
  • #37
    The Leonardo Collection

    Online only
    Dim. h: 32,5 cm
  • #36
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.

    Online only
  • #35
    The Leonardo Collection

    Online only
    Dim. h: 26 cm
  • #34
    The Leonardo Collection

    Online only
    Dim. h: 26,5 cm
  • #39
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #28
    The Leonardo Collection

    “Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #45
    The Leonardo Collection

    “Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.

    Online only

  • #69

    Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.
    Online only
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #51
    R R Collection

    Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 13 & 16 cm
  • #50

    Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.

    Online only
    Dim. h: 11 - 17 cm
  • #27
    Lladro

    “Ballet de la rosa”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
  • #61
    Goebel, Germany

    “Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “Zittende gitaarspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.

    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    “Mijn grootste schat” & “Dromer”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt. In originele doosjes.

    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #54

    Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.

    Online only
    Dim. h: 16, 18 & 20 cm
  • #4

    “De geluksbrenger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #23

    “Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    “Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

    Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Goebel, Germany

    “Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 9,5 & 13 cm

Online Only - 24 Januari 2022 - 'Clowns'

On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Send in the clowns ...

24 January 2022 22:00