Other lots by Lladro
Similar lots by type
-
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#17Een handbeschilderd opaline vaas met floraal decor. En een opaline olielamp met floraal decor.
A hand-painted opaline vase with floral decoration. And an opaline oil lamp with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#193Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
A rusty metal bird drinking bowl with two bird figurines.No longer availableOnline onlyDim. 48cmEstimate: € 10 / 20 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyDim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5 / 10 -
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137SECAEen vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
A set of 2 19th century candlesticks in red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20

