Other lots in this auction
-
#236“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
"Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#39“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
"Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#137Een lot tin, bestaande uit schotels, twee lampen, maatbekers, lepels, enz. Diverse leeftijden.
Un lot d'étain, composé de plats, deux lampes, tasses à mesurer, cuillères, etc. Divers âges.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#247VettersEen ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#87Twee cassolettes van arduin.
Deux cassolettes en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Een heiligenbeeldje van hout.
Une statue d'un saint en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#282Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
Trois vases hauts différents en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cmEstimate: € 15 / 20 -
#212Een lot glaswerk bestaande uit een voorstelling van een eend, een beeldje van muranoglas in de vorm van een zittende duif en een groep met twee tortelduifjes op een tak.
Lot de verrerie composé d'une représentation d'un canard, d'une statue en verre de Murano en forme de pigeon assis et d'un groupe avec deux tourtereaux sur une branche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#41Val Saint LambertTwee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 & 16 cmEstimate: € 20 / 25

