#183
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol M.C. 1981 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#184
Ch. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1981 aantal: 12 Bt. base neck - ts
No longer available -
#64
Lot rode Bordeaux
aantal: 2 Mag. Ch. Les Cimes du Queyroux A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1992 aantal: 1 Mag. Ch. Rougier A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#151
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. vts à ts
No longer available -
#11
Lot rode wijn
aantal: 13 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Bois Dauphin, J. Marchand, Châteauneuf M.O. 1972 aantal: 4 Bt. beschadigde etikettenChâteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de la Solitude, Pierre Lançon, Châteauneuf M.O. 1988 aantal: 9 Bt. vuile etiketten
No longer available -
#202
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1983 aantal: 7 Bt. neck, base neck
No longer available -
#256
Ch. Meyre A.C. haut-Médoc cru bourgeois M.C. O.K. 1990 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#305
l’Abeille de Fieuzal A.C. Pessac-Leognan
M.P. O.K. 1997 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#229
le Mouton a Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1988 aantal: 12 Bt. Genummerde flessen
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 8 Bt. Autari Barbera D.O.C. Oltrepo Pavese Cantine di Casteggio M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Scyri Nero d’Avola IGT Sicilia Cos, Comiso M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.D. 1997 aantal: 3 Bt. Dom. La Caumette Vin de Pays des Coteaux du Libron M. & J.P. Corbière, Beziers M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Cour A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 Bt.