Similar lots by type
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#252
“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."Place a bid ›Dim. 33 x 26 cm -
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly. -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992
“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.
Other lots in this auction
-
#677
Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
An antique cache-pot in blue and white porcelain decorated with floral motifs and flanked by cherub heads. -
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
"LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#306
Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder. -
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
A lot of two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.Place a bid ›Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
A multicolored vase with floral decoration. Manufacture impérial et royale de Nimy. Marked at the bottom. -
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
"Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware. -
#100
Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met 50 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with 50 brilliant-cut diamonds totaling approximately 3 ct. -
#451Tyco
“US1 Electric Trucking Highway Construction Set”. Een vintage speelgoed bouwset in H0 schaal, ‘82-84, door Tyco.
"US1 Electric Trucking Highway Construction Set". A vintage toy construction set in H0 scale, '82-84, by Tyco. -
#104Luc Van de Velde
“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#223Trek
Een koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed. -
#14
“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
"Hawking - The Fatal Stoop". English color print. Copy after F.G. Turner. -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.