Franse coupe van aardewerk. Toulouse (?), omstreeks 1780.

French earthenware bowl. Toulouse (?), circa 1780.
Dim. 27,7 x 17 cm
SKU: 2502250178.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 45 / 60

  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Bronzen Hazen. Gemerkt.

    Bronze Hares. Marked.
    Dim. 24.5 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381

    Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.

    Classic armchair with woven floral fabric. Moderate signs of wear on the armrests. Iron wheels on the front legs.
    Dim. Hoogte 93 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349

    Drie grote non-figuratieve litho’s door verschillende kunstenaars. Gesigneerd en genummerd.

    ,
    Dim. div.
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jan Harm Weijns
    Period: 1864 - 1945

    “Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.

    "Winter view, watercolor on paper, signed J.H. Weijns."
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73
    Edouard Delaune

    Een bronzen beeldje van een hond op groen marmeren voetstuk, gesigneerd Ed. Delaune.

    A bronze statue of a dog on a green marble base, signed by Ed. Delaune.
    Dim. h 8 x l 13.5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #101

    Een lot decoratie voor poppenhuizen, circa 1900, bestaande uit vogelkooitjes, klokken, beeldjes, kandelaars, enz. Toegevoegd een lotje porselein en boeken.

    A lot of decoration for dollhouses, circa 1900, consisting of bird cages, clocks, figurines, candle holders, etc. Also included are a few pieces of porcelain and books.
    Dim. 6 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431

    Vier bordjes met floraal decor. Imari, omstreeks 1900.

    Four plates with floral decoration. Imari, circa 1900.
    Dim. Ø 21.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Handgeknoopt Chinees tapijtje in blauwtinten.

    Hand-knotted Chinese rug in shades of blue.
    Dim. 90/180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Hilaire Vanbiervliet
    Period: 1891 - 1982

    “Oude dame in het dorp”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.

    "Old lady in the village", a painting, oil on board, signed Hil. Vanbiervliet.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68
    Disney

    Een lot van 22 beeldjes uit het grote Disney imperium, grotendeels ‘Ezeltje’ en andere Winnie the Poo figuren en enkele Mickey Mouse.

    A lot of 22 figurines from the large Disney empire, mostly 'Eeyore' and other Winnie the Pooh characters and a few Mickey Mouse.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00