Other lots by Goebel, Germany
-
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#65Goebel, Germany“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 13 cm -
#62Goebel, Germany“Bonzo” & “René” & “Piff und Paff”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 16,5 cm -
#59Goebel, Germany“Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 12 cm
Similar lots by type
-
#34The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#35The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#43The Leonardo Collection“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#39The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#32Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cm -
#61Goebel, Germany“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44The Leonardo Collection“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#46The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#27Lladro“Ballet de la rosa”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#45The Leonardo Collection“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline only -
#66Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 35 cm -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#29NAO by Lladro“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#28The Leonardo Collection“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm
Other lots in this auction
-
#15Gilde Clowns - Comedy Collection“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 & 10 cm -
#19Gilde Clowns - Comedy Collection“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#31“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm -
#7Gilde Clowns - Comedy Collection“Zittende gitaarspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Gilde Clowns - Comedy Collection“Bloemenvrienden”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars, waarbij het kleinste in originele doos. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6,5 & 10 cm -
#8Gilde Clowns - Comedy Collection“De vermoeide reiziger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#14Gilde Clowns - Comedy Collection“Eurobelix”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Bijzondere uitgave, gemerkt onderaan. In originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23Gilde Clowns - Comedy Collection“Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm


