Similar lots by type
-
#472“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#374Anto Carte“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#449Frans Masereel“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Lambert Laureys“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484S. Bervoets“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#469Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#332Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#732“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#292Alfons Van Beurden“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#489Maurice Wyckaert“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Théophile Nicolet“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Edgard FarasynKoeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Lode De Maeyer“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
“Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Henri Waumans“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#211Val Saint-LambertEen garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. H. 40,5 & 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#466Een eikenhouten salontafel met twee neerklapbare bladen.
Une table de salon avec deux panneaux abattants.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleuren topaas.
Une broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de topaze en deux couleurs.No longer availableDim. 20,06 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#282K. Berckmans“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420Een kleine piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#286Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#797Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 80 / 120 -
#451Val St. LambertEen art deco vaasje van mauve en kleurloos kristal. Zonder merk.
Petit vase art déco en cristal incolore et mauve. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 45 -
#238Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753Val St. LambertEen lot glazen van geslepen kristal, bestaande uit zes kleurloze champagnecoupes en zes gekleurde glazen.
Lot de verres en cristal taillé comprenant six coupes à champagne incolore et six verres colorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120

