Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi

"Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi.
51
Estimate: 2040
Catalogue #51
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

  • #77

    Een grote aardewerken vaas met groen geglazuurde florale decoraties.

    A large earthenware vase with green glazed floral decorations.
    Online only
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een Chinees porseleinen dekselvaas op houten sokkeltje, één voetje van de sokkel is afgebroken.

    A Chinese porcelain lidded vase on a wooden base, one foot of the base is broken off.
    Online only
    Dim. h 37 cm zonder sokkel
    Estimate: € 20 / 30
  • #105

    “Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.

    "Naked man, muscular," a color print on paper, after Hans Erni.
    Online only
    Dim. 48 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #103

    Een messingen tafellamp in de vorm van een klassieke kandelaar.

    A brass table lamp in the shape of a classic candlestick.
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #154
    Joop Uittenbogaard

    Rustieke hoeve met waterput. Olieverf op doek. Gesigneerd Uittenbogaard.

    Rustic farmhouse with water well. Oil on canvas. Signed Uittenbogaard.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #90

    Een beeldje in terracotta met religieuze voorstelling, achteraan gemerkt ‘Ceramanova’.

    A terracotta sculpture depicting a religious scene, marked 'Ceramanova' on the back.
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #227

    Een lot van 4 zwarte bloempotjes, waaronder van Scheurich Germany.

    A lot of 4 black flowerpots, including one from Scheurich Germany.
    Online only
    Dim. h - 16 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #4

    Een tafellamp met verouderde houten voet.

    A table lamp with aged wooden base.
    Online only
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #135
    Jan Bosschaert

    “Jaguar” Een poster gesigneerd en Ed. Casterman.

    "Jaguar" A poster signed by Ed. Casterman.
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #118

    Aziatisch juwelenkastje. 2 deurtjes en 3 laden.

    Asian jewelry cabinet. 2 doors and 3 drawers.
    Online only
    Dim. h 17.5, b 13.5, d 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #278
    E.S. Germany

    Een porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.

    A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #68
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, gemerkt met label en onderaan, Val Saint Lambert.

    A vintage pink crystal vase, marked with label and "Val Saint Lambert" at the bottom.
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00

Auction day: 24 February 2025 22:00