Similar lots by type
-
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#233
Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate.
Other lots in this auction
-
#90
Een lot van 11 kunstboeken.
A lot of 11 art books. -
#249Lumedart
Een lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#96
Een lot chromo-albums:- “Honderd portrettenvan beroemde mannen”. Gutermann N.V. Enkelen manco’s.- “Nos enfants Royaux”. Côte d’or.- “Onze oude steden”. Van Baarle’s ontbiijtkoek. - De Koninklijke familie”. Chocolade Jacques.- “Vincent Van Gogh” & “Pieter Breugel de Oudere”. Laboratoria Pharma-Union.- “Koningin Astrid”. Côte d’or.- “Verzameling van leerrijke kleurenprenten. Chocolade Jacques.
A lot of chromo albums:- "One hundred portraits of famous men". Gutermann N.V. Some missing.- "Our royal children". Côte d'or.- "Our old cities". Van Baarle's gingerbread.- "The Royal Family". Chocolade Jacques.- "Vincent Van Gogh" & "Pieter Breugel the Elder". Pharma-Union Laboratories.- "Queen Astrid". Côte d'or.- "Collection of instructive color prints". Chocolade Jacques. -
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis." -
#247Decortie
Een paar wandrekken met geometrische vorm in gefineerd spaanplaat. Gemerkt Decortie. 1 met enkele deukjes aanwezig.
A pair of wall shelves with geometric shape in veneered chipboard. Marked Decortie. 1 with some dents present. -
#263Société Céramique Maestricht
“Fuite en Égypte”. Een porseleinen sierbord. Verso gemerkt.
"Flight into Egypt". A porcelain decorative plate. Marked on the back. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#10
Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles. -
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor"