#99“Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.
#380Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#188Een schild van een kleine Chinese schildpad. Op staandertje.
#127Een WW1 Cavalerie sabel, met dubbelzijdig gegraveerd lemmet. Gustav Rannenbergh Hannover.
A WW1 Cavalry saber, with double-sided engraved blade. Gustav Rannenbergh Hannover.No longer availableDim. L 98 cmEstimate: € 360 / 420 -
#453Jeanine VerdonckEen droomschaal van papier maché e.a. D.d. 1995.
#125Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#38Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.
A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
#81Een beeldje in terracotte toegeschreven aan de Colima bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.
A terracotta figurine attributed to the Colima people from Mexico. Possibly pre-Columbian.No longer availableDim. h 13.7 cmEstimate: € 150 / 250