‘Galloperende paarden’, olieverf op paneel. Een art-brut schilderij, getekend; Jef Moens.
Jef Moens

‘Galloperende paarden’/ Olieverf op paneel. Een art-brut schilderij, getekend; Jef Moens.

'Galloping horses', oil on panel. An Art Brut painting, signed; Jef Moens.
Dim. 40/50 cm
SKU: 3009250312.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #312
Estimate: € 40 / 60

  • #105

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #204
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Staand naakt” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    "Reclining nude" Oil on canvas. Signed. Dated '79.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een sobere zuil van wit marmer en albast.

    A simple column of white marble and alabaster.
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een paar Savonarola armstoelen van gebeeldhouwd hout. Mooi beeldhouwwerk met guirlandes en een beeldenaar van een man en een vrouw in de rugleuning. Einde XIXde eeuw.

    A pair of Savonarola armchairs made of carved wood. Beautiful carving with garlands and a medallion of a man and a woman on the backrest. Late 19th century.
    Dim. H: 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #550

    ‘Don Corleone’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    'Don Corleone', oil on canvas extending onto the frame. Signed C. Wood.
    Dim. 140/120
    Estimate: € 300 / 400
  • #443

    Een tafellamp met een glas-in lood kap in de geest van Tiffany’s. Lampenvoet van glaspasta versierd met distels. Klein letsel aan de rand van de kap, door een beugel. Medio XXste eeuw.

    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #518

    “De Baadster”. Galvanoplastie met donkerbruin patina. Naar Charles Fraikin, met zijn handtekening d.d. 1847.

    "The Bather". Galvanoplasty with dark brown patina. After Charles Fraikin, with his signature dated 1847.
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463
    Agathon Leonard

    “Toearegkrijger op zijn dromedaris”. Bronzen beeld met groenbruin patina. Gesigneerd.

    "Tuareg warrior on his dromedary." Bronze statue with green-brown patina. Signed.
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #184

    Een grote langwerpige milieu de table van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000. Messingen binnenschaal. Decor met guirlandes. Opschrift m.b.t. een jubileum in het Osterriethuis in 1911.

    Dim. L. 60 cm, 1115 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #570

    ‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend; C. Wood.

    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #620

    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Dim. H. 21.5 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #457

    Kunstcabinet van zwart hout op eik. Op zijn presenteertafel met tussenblad. Twee paneeldeuren, waarachter negen laden rond een theatertje met spiegel. Een lade in de gordel, bovenaan een klapblad met spiegel. Alles ingelegd met benen moulures. XIXde eeuw.

    Dim. 178 x 93 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #560

    ‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #433

    Een paar faux bambou cilindrische vazen van polychroom porselein. China, einde van de XIXde eeuw.

    A pair of faux bamboo cylindrical vases of polychrome porcelain. China, late 19th century.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #540

    ‘Don Corleone met roos’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    Dim. 140/120 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #515

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vijf koperen haakjes, waaraan vijf diverse koperen waterketels en koffiepotten. Omstreek 1900.

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #417

    Een paar kandelaars met zeven lichtpunten, gedragen door bronzen kariatiden naar de Griekse oudheid, op rood en zwart gekleurde marmer. Eén voetstuk beschadigd. Einde XIXde eeuw.

    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #449
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #471

    Een tazza van cloisonné op messing. Veelkleurige pleine page decor van pioenen op een lichtblauw veld.. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Dim. Ø 24,5 cm, H. 22.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161
    Joseph François Belin

    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 400 / 600

  • #79

    ‘In het salon’; Olieverf op doek. Een moderne reproductie naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    'In the salon', oil on canvas. A modern reproduction of the 19th century. Not signed.
    Dim. 60/79 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #247

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd.

    A crystal vase, colored green throughout.
    Dim. h 25.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #460

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a pearl and diamonds totaling 0.30 ct.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #597

    Een kristallen karaf met 3 borrelglaasjes, meerkleurig.

    A crystal decanter with 3 shot glasses, multicolored.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een abstracte compositie. Genummerd 3/20. Een aquatint, gesigneerd en gedateerd 96.

    An abstract composition. Numbered 3/20. An aquatint, signed and dated 96.
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #349
    Edgard Farasyn

    ‘Rotskust’. Olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Rocky Coast’, oil paint study on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99

    ‘Langs de Dender’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Along the Dender', oil on canvas. Signed illegibly.
    Dim. 70/80 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #621

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419
    Paul Kingma
    Period: 1931 - 2013

    Een brutalistische salontafel, diverse materialen, toegeschreven aan Paul Kingsma.

    A brutalist coffee table, various materials, attributed to Paul Kingsma.
    Dim. 48 x 88 x 88 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #382

    Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228
    Steiff, Germany
    Period: 2006

    Teddy Petsy, een gelimiteerde heruitgave van de Steiff beer uit 1928. Nr. 641 uit een oplage van 3000 exemplaren.

    Teddy Petsy, a limited re-release of the Steiff bear from 1928. No. 641 out of an edition of 3000 copies.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00