#59
Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#55Scailmont
A modern vase of cast crystal, light blue in the mass. A flake at the bottom of the foot, and a crack at the top edge.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 40/50 -
#246
Lampenvoet met wassen sierstuk.
#69
Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
#168
Een kristallen vaas uit de sixties.
A crystal vase from the sixties.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 30/40 -
#254
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#62
Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35 -
#17
Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#130
Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
#187
Een eiken klaptafel met kleine schade.
An oak folding table with minor damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 76 x 91 x 66 cmEstimate: € 45/60 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
Madonna with child. A plaster statue. Feet broken off.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25