Similar lots by type
-
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#5Gr. De Busccher
“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Facade view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#128
“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored.
Other lots in this auction
-
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#144Ch. Stokbroeckx
“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
A communion set with a prayer book, a wallet, and a card holder made of checkered plastic with onyx details. From the 1950s. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#12
Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish. -
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate.